Министарство саобраћаја и веза, Министарство унутрашњих послова, Агенција за безбједност саобраћаја Републике Српске, Ауто-мото савез Републике Српске, Удружење пензионера, Јединице локалне самоуправе и радио станице провешће у периоду од 24. фебруара (уторак) до 8. марта (недеља) медијску кампању под називом „УЧИНИМО СТАРОСТ БЕЗБЈЕДНОМ“.